ORMAN
Mühendisleri Odası
İKTİSADİ İŞLETMESİ

Kuruluşumuz TMMOB Orman Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi 2003 yılında TMMOB Orman Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi olarak hizmete başlamıştır. 2019 yılı Eylül ayında Ticari Sicil Gazetesinde yapılan değişiklik ile mesleki yeterlilik ve belgelendirme kuruluşu olarak ilk adımını atarak TMMOB Orman Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi’ne başvuran tüm kurum ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak ilkesiyle yola çıkmıştır.

Orman Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi, sunulan hizmetlerde, her kuruluş ve kişi için hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin, tarafsız ve ilkeli hareket kaidesince hareket eden, bağımsız bir kuruluştur. Kanunsal ve etik ilkeleri tehlikeye sokacak her türlü davranıştan uzak durarak yasal mevzuat ve yükümlülüklerini yerine getirmektedir.

Pratik ve teorik her türlü bilgiye sahip, ulusal yeterlilikler kapsamında yer alan, her kriteri taşıyan uzman kadrosu ile kendini geliştirmeyi, yenilemeyi hedefleyen bir çalışma kadrosuna sahip olan kuruluşumuz, ayrıştırmaksızın meslek camiasının hizmetindedir.